Başkanın Mesajı

Sevgili Büyük Karaköprü Belediyespor ailesi,

Geçtiğimiz sezon bu takımın başına geçtiğimizde yönetim kurulumuz, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve bizden desteğini esirgemeyen taraftarlarımız ile sezon sonu şampiyon olacağımıza inanıyorduk. Sezon boyunca bu inançla mücadele ettik, bazen kötü sonuçlar aldık, bazen şanssızlıklar yaşadık ama hiç yılmadık ve çalışmaya devam ettik.

Başarmak için önce inanmak, sonra da çalışmak gerektiğinin bilincinde olarak Bölgesel Amatör Ligde çok zor bir gruptan lider olarak çıktık ve finalde de kendi grubunda namağlup olan rakibimizi geçerek sezon başındaki hedefimize ulaştık. Şanlıurfa'mıza ikinci profesyonel takımı kazandırmanın gururunu, coşkusunu ve mutluluğunu hep birlikte doyasıya yaşadık. Ben bu şampiyonlukta emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Bunun yanında altyapı takımlarımız da önemli başarılar elde ederek hem göğsümüzü kabarttı hem de gelecek adına bize umut verdi. U14, U16, U17 ve U19 takımlarımız kendi gruplarında şampiyon olarak bölge şampiyonalarında mücadele etti.

Bu sezon da TFF 3. ligde yine önemli hedeflerle ve tam inançla yola çıkıyoruz. Kulübümüzde alt yapılardan üst yapılara tüm branşlarda sağlıklı bir işleyiş oluşturabilmek için  sürekli kendini yenileyen sağlam bir sistem kurma peşindeyiz. Bu felsefe ile gecemizi gündüzümüze katarak , gerekirse az uyuyarak , az dinlenerek Karaköprü Belediyespor'un sportif ve kurumsal başarı oluşumunu en yukarılara taşımak için çabalıyoruz.

 Bu yolda yanımızda duran, desteklerini esirgemeyen, bize inanan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

                                                                                                                             

                                                                                                                   MEHMET KUDAT

                                                                                                   Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı